• Karrier az ÁtriumBau-nál

    Tapasztalatokkal, felelősségtudattal rendelkező, kitartó, munkáját szerető szakembereket keresünk.

  • Építésvezető

    munkatársat keresünk

    Kivitelezési munkáink zökkenőmentes lebonyolítására keresünk képzett, rátermett, jó problémamegoldó képességű, kollégáit irányítani, motiválni tudó munkatársat hosszú távra, versenyképes juttatásokkal.

  • Feladatok

    • Irányítja a helyszíni kivitelezési munkálatokat, irányítja a szakemberek munkáját, biztosítja a szükséges építési anyagokat, szerszámokat és erőforrásokat. Elkészíti a munkák elvégzéséhez szükséges ütemterveket, és biztosítja annak betartását.
    • Munkáját nagy önállósággal az ügyvezető iránymutatása szerint végzi.
    • Munkájához cégautót, laptopot és céges telefont biztosítunk, kiemelt bérezés mellett.
    • Munkavégzés helye változó, Veszprém központtal
    Munkájához cégautót, telefont és laptopot biztosítunk.

    Az ideális jelölt

    • Minimum középfokú építőipari végzettséggel és legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik
    • Felsőfokú szakirányú végzettség előny
    • Önállóan, precízen végzi munkáját
    • Fellépése határozott, munkatársait irányítja, motiválja
    • Kollégáival és partnereinkkel jó munkakapcsolatot alakít ki
    • Jó szervező és problémamegoldó képességű
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel bír
    • Felelősségtudattal rendelkezik, terhelhető
    • Német nyelvtudás előnyt jelent
    • B kategóriás jogosítvány, többéves autóvezetői gyakorlat szükséges
  • TUDOD KEZELNI?

    Nálunk megmutathatod! Gyakorlott, precíz, munkájára és a rábízott gép állapotára igényes gépkezelőt keresünk Veszprém központtal. Versenyképes bérezést kínálunk, a munkába járást támogatjuk.

  • Várjuk a jelentkezését:

    Telefonon: 06-30/9569-574

    E-mailben, önéletrajzzal:

    atrium88@hotmail.hu