• MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

    munkatársat keresünk veszprémi irodánkba

    Élőfüves, műfüves és rekortán burkolatú sportpályákat építünk immár 10 éve az egész országban. Megbízóink az MLSZ, sportegyesületek, önkormányzatok és iskolák, az általunk felépített pályákon tízezrek sportolnak nap mint nap. Árajánlataink szakszerű összeállítására, az építési költségek meghatározására és a munkánkhoz szükséges anyagok és szolgáltatások megrendelésére keresünk képzett, munkájára igényes műszaki előkészítő kollégát hosszú távra, veszprémi munkahelyre.

    Feladatok

    • A kivitelezéshez szükséges anyagok és munkadíjak mennyiségének kigyűjtése
    • Árajánlatok összeállítása, kiküldése
    • Kivitelezési szerződések összeállítása
    • Kivitelezéshez szükséges anyagok rendelése, beszerzése, szállítás szervezése
    • Aktív közreműködés szerződések, átadási dokumentációk elkészítésében
    • Megrendelővel történő kapcsolattartás

    Elvárások

    • Építőmérnöki vagy építész technikusi végzettség
    • Magabiztos számítógépes ismeretek (world, excel, levelezés)
    • Több éves szakmai tapasztalat
    • Kiváló problémamegoldó képesség

    Amit kínálunk

    • Sok munka és szakmai kihívás
    • Stabil, támogató vállalati háttér
    • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
    • Változatos projektek
    • Versenyképes juttatási csomag
    • Céges laptop, telefon
    • Megbecsült pozíció

    Fényképes önéletrajzát várjuk az atrium88@hotmail.hu e-mail címen. Bővebb információért hívja a 06-30/9569-574 telefonszámot.